Kustur Club Holiday Village
Aydın/Kuşadası
Kustur Club Holiday Village Tatil Köyü

Fiyat: Herşey Dahil

Konum: Kuşadası - Kuşadası – 3 km Andan Menderes Havalimanı – 70 km Efes – 15 km Bodrum Havalimanı – 130 km Kuşadası’nda bulunan Kuştur Club Holiday Village, Kuşadası merkeze 3, Adnan Menderes Havalimanı’na 70 km, Efes’e 15 km, Bodrum Havalimanı’na 130 km uzaklıktadır. Otel denize sıfır konumda olup, kendine ait 200 m uzunluğunda, mavi bayrak ödüllü, özel kum plaja sahiptir.

Odalar:
Kustur Club Superior Odalar
31,80 metrekarelik (4 m2 balkon dâhil) toplam 318 “Superior” odada iki kişilik büyük yatak ve standart tek kişilik yatak yanında odaya bebek yatağı koyma imkânı vardır. Bahçe” ve “Superior” kategorilerinde hazırlanmış 6 adet “Suit” oda hizmet vermektedir.
Kustur Club Garden Odalar: 29,58 metrekare genişlikteki ( 6m2 veranda dâhil ) tek katlı Bungalow görünümündeki 102 adet Bahçe odası
Kustur Club Aile Odaları
35,07 m2 (4m2 balkon dahil) genişlik teki aile odaları. İçinde ara kapılı iki ayrı oda bulunan 24 adet Aile odası

Bar & Restaurant:
Sabah, Kahvaltı, Geç Kahvaltı , Öğle Yemeği, Snack Saati, Akşam Yemeği, Gece Çorbası, Limitsiz Yerli İçki,Herşey Dahil (Ücretsiz)

Aktivite & Spor:
5 yıldız kategorisinde 170.000 m’lik bir botanik bahçesidir.
Tesiste gün boyu havuz, plaj, oyun ve spor alanlarında, akşamları ise 800 kişilik anfi tiyatroda animasyon gösterileri düzenlenmektedir.
Mini Club ve mini disco bünyesinde, çizgi filmler, oyunlar, yarışmalar, aktiviteler ve sahne gösterileri düzenlenmektedir.
Banana, Rüzgar Sörfü, Kano, Su Kayağı, Parasailing, Su Bisikleti, Jet-Ski, Dalış Okulu, Su Jimnastiği tesis içinde yapılabilecek başlıca su sporlarıdır.

Tatil Köyü Web Sitesi:
http://www.kusturclub.com/

Tatil ve Kitap

Tatil boyunca plajda güneşlenirken geçirilen uzun saatlerde, kitapların size eşlik etmesi neredeyse bir zorunluluktur. Özellikle roman tipindeki kısa ve akıcı eserleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Tatil Köyleri Konsepti

Bünyesinde restoranlar, barlar, havuzlar, plaj, sauna, hamam, animasyon gurubu bulunduran; geniş yüzölçümüne sahip,  gelişmiş tatil kompleksleridir. Özellikle her şey dahil ve ultra her şey dahil konseptinde hizmet veren, gelişmiş turistik tesislerdir.

Go to top