Club Golden Bird Tatil Köyü
Aydın/Kuşadası
Club Golden Bird Tatil Köyü
Fiyat: Yarım Pansiyon

Konum: Club Golden Bird Tatil Köyü, Kuşadası'nda, 10.000 m² alan üzerine kurulmuş bir tatil köyüdür.

Odalar:
İlk etapta toplam 30 villa bulunmaktadır. Tesiste toplam 120 ailenin konaklayacağı sayıda apart ve her apartta da maksimum dört yatak vardır.
Giriş Kat:
50'şer m²'dir. Bir oda bir salondan meydana gelmektedir. Yatak odasında geniş bir verandası bulunmaktadır. Tuvalet ve banyosuna giriş salondan olup, Amerikan mutfak mevcuttur.
Orta Kat:
Villaların Orta katında yer almaktadır ve 50 m²’ dirler. Banyo, Amerikan mutfak, yatak odası, salon ve balkondan oluşmaktadır.
Çatı Katı:
Bu daireler 45 m²'dir ve Amerikan mutfaklıdır. Terası ve tesisi kuşbakışı gören bir manzarası vardır.

Bar & Restaurant:

Aktivite & Spor:
Tesis içinde büyük havuz, çocuk havuzu, bar, disko, mini club, amfi tiyatro, resepsiyon, restaurant, cafe bulunmaktadır.
Ayrıca Uydu yayını, Minibar, T.V, Masaj Salonu, Masaj Odası, Full Animasyon, House keeping, 24 saat güvenlik, Teknik servis, Oyun salonu, 24 saat sıcak su, 4-5 km sahil – plaj, Havuz 45 m açık, Günlük Turlar (ücretli), Sauna (ücretli), Jakuzi havuzu (ücretli)- Koşu parkuru, Mini Golf, Çocuk parkı, Sağlık hizmetleri (ücretli), Otopark (açık otopark), Amerikan mutfak bulunmaktadır.

Tatil Köyü Web Sitesi:

Tatil ve Kitap

Tatil boyunca plajda güneşlenirken geçirilen uzun saatlerde, kitapların size eşlik etmesi neredeyse bir zorunluluktur. Özellikle roman tipindeki kısa ve akıcı eserleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Tatil Köyleri Konsepti

Bünyesinde restoranlar, barlar, havuzlar, plaj, sauna, hamam, animasyon gurubu bulunduran; geniş yüzölçümüne sahip,  gelişmiş tatil kompleksleridir. Özellikle her şey dahil ve ultra her şey dahil konseptinde hizmet veren, gelişmiş turistik tesislerdir.

Go to top